Letní kino - Forrest Gump

Letní kino Třetí ročník letního kina zahájíme legendárním filmem Forrest Gump!

Datum konání: 15. 7. 2021 začátek od 21:45

Místo konání: Lidový dům Blovice, Bělohrobského 78, Blovice, 33601
49° 34′ 59.01″N 13° 32′ 24.916″E

Typ akce: kino-film - ostatní

Organizátor: Městské kulturní středisko Lidový dům Blovice

Konání akce bude potvrzeno dle aktuálně platných mimořádných vládních opatření všemi dostupnými informačními kanály.

Mimořádná vládní opatření:

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

● doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
● doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením)
● doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce
● aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

V hledišti je možné konzumovat jídlo i nápoje. Ihned poté, co dopijete či dojíte si prosím nasaďte respirátor!

Diváci mohou i stát musí však mezi sebou dodržet rozestup minimálně 2 metry
(s výjimkou osob z jedné domácnosti).

Vytvořeno: 2. 7. 2021
Poslední aktualizace: 13. 7. 2021 18:51