Peace run - Mírový běh

Mírový běh Peace run - Mírový běh

Datum konání: 18. 6. 2023 začátek od 10:30

Místo konání:

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Organizátor: TJ Sokol Blovice

Mírový běh

PEACE RUN – MÍROVÝ BĚH

Mírový běh – peace run je běh s hořící pochodní, kterou každoročně nesou statisíce dobrovolných běžců přes více než 140 zemí světa.

V letošním roce budeme mít možnost,  opět po třech letech, přivítat účastníky běhu v Blovicích. Stejně jako před třemi lety je na části trasy doprovodí členové TJ Sokol Blovice a REBEL TEAMU Blovice. Plánovaný doběh účastníků na Bloviceké náměstí před radnici města je v neděli 18. června v 10:30 hodin. Zde proběhne přijetí pochodně představiteli města a  krátké představení běhu včetně jeho účastníků. Poté bude v parku na náměstí společně zasazen „Mírový strom“, aby nám všem připomínal poslání tohoto běhu – vytvářet a šířit atmosféru přátelství, míru, porozumění a současně překonávat hranice mezi lidmi nejrůznějších přesvědčení, kultur a sociálního postavení.

Přijďte pozdravit účastníky a podpořit poslání a hlavní myšlenku tohoto štafetového běhu.

Karel Prokopec

Peace run 2023