V Bolkově dne 18. 3. 2020

Obec Bolkov na základě usnesení vlády o přijetí krizového opatření oznamuje, že:

Od 19. 3. 2020 vláda doporučuje osobám starším 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo svá obydlí s výjimkou zajištění neodkladné zdravotní péče.

Co to přesně znamená?

• Buďte co nejvíce doma či v blízkém okolí domova.
  • Na nákupy a pochůzky pošlete člena rodiny či někoho blízkého.
  • Pokud nezbytně musíte mezi lidi, chraňte se rouškou, šátkem (jednorázové roušky jsou součástí autolékárničky, provizorní látková rouška se dá snadno ušít), pro nezbytný nákup je pro vás vyhrazen čas mezi 7:00 a 9:00 hodinou.
  • Jste-li v tísni a nemáte nikoho blízkého, kdo vám zajistí nákup potravin, léků a jiných nezbytných věcí, obraťte se na obecní úřad, aby vám tyto věci zajistil.
  • Chraňte své zdraví a svoji obranyschopnost – dodržujte pravidelný režim v jídle, pití, v odpočinku.

Po dobu vyhlášení omezení volného pohybu přerušujeme úřední hodiny obecního úřadu, pokud ale cokoliv potřebujete, kontaktujte telefonicky starostu obce Tomáše Černého anebo místostarostku Markétu Pinterovou, případně využijte e-mailovou adresu (kontakty níže).

e-mail:                        bolkov@obecni-urad.net

Tomáš Černý:            606 922 388

Markéta Pinterová:    607 503 918

aktualizované oznámení občanům Bolkova